Gençosman Mah. Koray Sok. No: 3 Güngören İSTANBUL
 +90 (212) 562 97 20 ●  +90 (212) 569 45 06
 iletisim@ermangul.com.tr Harita
 
  Hoşgeldiniz  |  Kurumsal  |  Online Teklif  |  Sektörel Sözlük  |  Grup Şirketleri  |  Linkler

İştirakler

Dalyan Soğuk Depoculuk ve Buz Üretimi Ltd. Şti.

Kumkapı Su Ürünleri Hali içerisinde faaliyet gösteren firmamız öncelikle balık halinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İstenildiğinde dışarıya da hizmet vermektedir.

Günlük buz üretme kapasitesi 25 kg. buz kalıpları olarak 1200 adettir.

Deniz buzu olarak bahsettiğimiz çuval buzumuz, deniz suyundan yapılmakta olup günlük kapasitemiz 750 çuvaldır.

İşletme Müdürü: Kaya KIRGIZ

Tel: (212) 517 70 27 (2 Hat)
Cep: (535) 290 95 45


Denizciler Balık Ağ Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Ortağı bulunduğumuz Denizciler Balık Ağ Sanayi, Şubat 1984 tarinde kurulmuştur.

Özellikle balık ağları başta olmak üzere, her türlü ebatta ve kalınlıkta iplik ve halat üretimi yapmaktadır.

Türkiye denizlerindeki çoğu balıkçı teknesi, Denizciler marka balık ağları kullanmaktadır.

http://www.gulbalikmalzemeleri.com

Perakende Satış

Su Ürünleri Balık Hali
Kantar Arkası

Telefon: (212) 517 70 33

Fabrika

Soğukpınar cad. No: 31
Taşdelen Ümraniye İstanbul

Telefon: (216) 312 10 28
Faks: (216) 312 09 54


Marmara Deniz Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. (Gül Balıkçılık)

Yönetim kurulu başkanımız Erdoğan Gülsever tarafından ilk olarak 1970 yılında, daha sonra Mahmut Durmuş ile birlikte 28 yıllık ortaklığı başlatacak olan Ernik Adi Komandit ve Marmara Adi Komandit şirketleri olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Günümüzde su ürünleri sektöründe bilinen markasıyla Marmara Deniz Ürünleri, deneyimli, dinamik ve toplam kalite anlayışını prensip edinmiş, üretimde, pazarlamada, satışta, ithalat ve ihracatta uzman kadrosu ile hizmet odaklı çalışmasını 1985 yılından 2008 yılına kadar başarı ile sürdürmüştür.

2008 yılında yapılan yenilenme çalışmaları doğrultusunda adi komandit firmalarımız kapatılmış olup, Marmara Deniz Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. Kurulan bu firmamız aynı ilke ve doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye'nin başlıca bölgelerinin her türlü balık ihtiyacını karşılayan firma aynı zamanda zincir mağazacılıkta da uzmanlaşmıştır. Özellikle ihracatta Norveç ile uzun yıllar koordineli çalışmış ve çok başarılı referanslar kazanmıştır.


Süper Gıda Yiyecek İçecek Serv. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. ve
Sun Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

1984 Yılında Gülsever İnşaat Pazarlama adıyla faaliyetlerine başlayan şirketimiz, yaptığı çeşitli araştırmalardan sonra yeni bir pazar yaratarak ticari ünvanını 1996 yılında Süper Gıda Yiyecek İçecek Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirerek yaş sebze meyve sektörüne atılmıştır.

1997 Yılında Türkiye'de ilk defa pişmeye hazır paketlenmiş ıspanak ürününü tüketiciye sunmuş, talebin artması üzerine ürün çeşitliliğini arttırma amaçlı çalışmalar ve ek tesis yatırımları yapmıştır. Hazır paketlenmiş sebze meyve sektöründe yine ülkemizde ilk defa pırasa, göbek salata, havuç gibi sebze çeşitlerini sunmuş, yurt dışınada her türlü meyve ithalatı yaparak kapasitesini arttırmıştır.

Yurtiçinde Tansaş, Gima, Endi, Migros, Carrefour ve Macro gibi zincir mağazalara etkin dağıtım yaparak, ürünlerini pazarda en etkili biçimde pazarlamış ve Sole markasını yaratmıştır.

Daha sonra Sun Tarım Ürünleri Ltd. Şti. İstanbul Bayrampaşa Sebze Meyve Halinde faaliyetlerine başlamış ve Süper Gıda bünyesine dahil olarak çalışmalarına devam etmiştir.


 
 
Hoşgeldiniz  |  Kurumsal  |  Online Teklif  |  Merak Ettikleriniz  |  İletişim  |  Linkler

Şirketimiz Mali Denetimleri Sunay ÖZTÜRK Mali Müşavirlik, Gümrük Denetimleri Ezgi Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır.

<Muti Web Arts/>